(Symbol 70/LGS/OGS) DZIAŁKA na SPRZEDAŻNowe Bielice, Nowe Bielice
duża działka w Nowych Bielicach
Symbol
70/LGS/OGS
Rodzaj nieruchomości
DZIAŁKA
Rodzaj transakcji
SPRZEDAŻ
Status
AKTUALNA
Rodzaj rynku
WTÓRNY
Nieruchomość dostępna od
11.05.2022
Cena cena w innych walutach
580 000,00 PLN
Cena za m2
116,00 PLN
Kraj
POLSKA
Województwo
ZACHODNIOPOMORSKIE
Powiat
koszaliński
Gmina
Koszalin
Miejscowość
Nowe Bielice
Kod pocztowy
76-039
Dzielnica - osiedle
Nowe Bielice
Nr działki
113
Powierzchnia działki
5 370,00 m²
Kształt działki
PROSTOKĄT
Forma własności działki
WŁASNOŚĆ
Czy jest KW
Nr Licencji
25350

W swojej ofercie posiadamy w sprzedaży na wyłączność niezabudowaną   działkę  o regularnym kształcie w malowniczej miejscowości Nowe Bielice, gm. Biesiekierz,  woj. zachodniopomorskie.

Nowe Bielice - prężnie rozwijająca się miejscowość, która znajduje się na obrzeżach Koszalina. Niedaleko działki zlokalizowany jest sklep, a w odległości ok 1,5km znajduję się  żłobek oraz przedszkole dla najmłodszych, Szkoła Podstawowa, oraz największe w północnej Polsce centrum-blacharsko lakiernicze o pow. 4000 m2 , w pobliżu droga ekspresowa S6.


Nr działki: 113 - 5370 m2
Cena: 116 zł/m2Przyłącza:

Prąd - ok 100m
Telekomunikacja - ok 100m
Woda - ok 100m
Kanalizacja - ok 100m


 

Na działce  jest możliwość posiadania własnej studni głębinowej. Zapraszamy do pytań, które chętnie udzielimy wyczerpujących odpowiedzi wraz naszym wykwalifikowanym Geodetą.

 

Studnie czerpią wodę z warstw wodonośnych.

 

Zalety studni głębinowej:  • Oszczędność - mniejsze koszty w porównaniu z wodociągami.


  • Niezależność - posiadacz studni głębinowej nie martwi się brakiem wody, spadkiem ciśnienia w sieci wodociągowej oraz wahaniami cenowymi za dostarczaną wodę.

 

Istnieję możliwość zawnioskowania i uzgodnienia z naszym geodetą warunków/możliwości na przydomową oczyszczalnie ścieków/zbiornika bezodpływowego .

Największym atutem przydomowej oczyszczalni jest przede wszystkim niski koszt eksploatacji i szybki zwrot inwestycji. W zależności od ilość osób zamieszkałych na danym gospodarstwie, szacuje się, iż inwestycja zwraca się w przeciągu 3-4 lat. (Dodatkowo można zawnioskować o zwrot kosztów przydomowej oczyszczalni ścieków w postaci dofinansowania.

 

Posiadamy odpowiedni zakres wiedzy żeby wytłumaczyć jak wygląda proces Dofinansowania do przydomowej oczyszczalni ścieków.


Możliwość negocjacji ceny.

Dogodna rata w Naszym biurze od 3 797,14 złotych.


W naszej ofercie posiadamy również działki w Laskach Koszalińskich, Starych Bielicach oraz kilka innych w Nowych Bielicach.


Serdecznie zapraszam do kontaktu, 
Paulina Kaliszczak  TEL. 667 054 121
 

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

filmy video

Doradca odpowiedzialny za ofertę

Paulina Kaliszczak

Paulina Kaliszczak

Jestem doświadczonym pośrednikiem w obrocie nieruchomościami, specjalizującym się w rynku mieszkań na terenie Koszalina i okolic. Moje doświadczenie w branży nieruchomości sięga kilku lat, a zdobyte w tym czasie umiejętności i wiedza pozwalają mi na skuteczne i profesjonalne doradztwo dla moich klientów.

W swojej pracy kładę nacisk na rzetelne podejście do klienta, przez co zawsze staram się dopasować ofertę do indywidualnych potrzeb i oczekiwań. Zdaję sobie sprawę, że zakup lub sprzedaż nieruchomości to poważna decyzja i chcę, aby moje klientki i klienci czuli się pewnie i bezpiecznie w procesie transakcyjnym.

W wolnym czasie uwielbiam podróżować i odkrywać nowe miejsca, a także spędzać czas z rodziną i przyjaciółmi. Zachęcam do skorzystania z moich usług i zapewniam, że będę pracować dla Państwa z pełnym zaangażowaniem i profesjonalizmem.


paulina.kaliszczak@logosfinanse.pl
tel.: 667 054 121

przeglądaj moje oferty

Zapytaj o ofertę

Logos Finanse - Kancelaria Kredytowo Finansowo Unijna i Biuro Nieruchomości Koszalin