Kontakt

Zapraszamy do kontaktu z naszą firmą - nasi eksperci służą pomocą w kwestiach finansowych i nieruchomościowych


Logos finanse.pl Wioletta Krzeszowska
ul. Zwycięstwa, nr 40, lok. 62, 75-028, poczta Koszalin
NIP: 6692155301
REGON: 321547359
 

Skontaktuj się z nami

Masz pytania lub potrzebujesz pomocy w sprawach finansowych lub nieruchomościowych?

Jeśli potrzebujesz pomocy w uzyskaniu dotacji unijnych, jesteśmy również w stanie Ci pomóc.

Skontaktuj się z nami, a nasi eksperci z przyjemnością Ci pomogą.

Jak do nas trafić?

Logos Finanse to firma z siedzibą w Koszalinie, ale działamy na terenie całego kraju. Możesz skontaktować się z nami telefonicznie, mailowo lub osobiście. Nasze dane kontaktowe to:

 • Telefon: 505 469 680, 730 090 105
 • E-mail: biuro@logosfinanse.pl
 • Adres: ul. Zwycięstwa 40/62, 75-028 Koszalin
 

Godziny otwarcia

Nasze biuro czynne jest od poniedziałku do piątku w godzinach 10:00-16:00. W razie potrzeby jesteśmy również dostępni poza tymi godzinami.

Formularz kontaktowy

Jeśli wolisz, możesz skorzystać z naszego formularza kontaktowego poniżej. Wypełnij go i wyślij do nas wiadomość, a my postaramy się odpowiedzieć tak szybko, jak to możliwe.

Zostań z nami w kontakcie

Chcesz być na bieżąco z naszymi ofertami i promocjami? Zapisz się na nasz newsletter i śledź nasze profile na mediach społecznościowych:

 • Facebook: @logosfinanse
 • Instagram: @logosfinanse
 • LinkedIn: Logos Finanse

Zapraszamy do kontaktu i pozostania w kontakcie!

Przykładowe tematy, w których możemy Ci pomóc:

 • Kredyty hipoteczne, gotówkowe, samochodowe
 • Pożyczki hipoteczne i firmowe zabezpieczone/niezabezpieczone
 • Doradztwo w zakresie dotacji unijnych
 • Sprzedaż, wynajem oraz kupno nieruchomości
 • Doradztwo finansowe i nieruchomościowe
  

Adrian Kudłacz

Adrian Kudłacz

Mam ponad 9-letnie doświadczenie w branży finansowej, a także jestem licencjonowanym pośrednikiem w obrocie nieruchomościami o numerze licencji 25352. Specjalizuję się w kredytach hipotecznych, gotówkowych, samochodowych, pożyczkach hipotecznych oraz firmowych zabezpieczonych i niezabezpieczonych. Dodatkowo, posiadam wiedzę i doświadczenie w uzyskiwaniu dotacji unijnych.

Zaufało mi już wiele osób, które powierzyły mi swoje finanse, a moja znajomość rynku finansowego i jego zmian stanowi o sukcesie w relacjach z klientami.

W wolnym czasie pasjonuję się tańcem, szczególnie salsą i bachatą. Tak samo angażuję się w pomaganie klientom w realizacji ich planów i marzeń.

Zapraszam do współpracy - Adrian Kudłacz.

 

licencja: 25352

adrian.kudlacz@logosfinanse.pl

tel.: 730090105

Wioletta Krzeszowska

Wioletta Krzeszowska

Wioletta Krzeszowska to specjalista ds. dotacji unijnych, licencjonowany pośrednik finansowy z wpisem do krajowego nadzoru finansowego oraz licencjonowany pośrednik w obrocie nieruchomościami o numerze licencji 25350. Z wieloletnim doświadczeniem w branży finansowej i nieruchomościowej, Wioletta pomaga klientom w realizacji ich celów i marzeń związanych z zakupem nieruchomości oraz uzyskaniem dotacji unijnych

wioletta.krzeszowska@logosfinanse.pl

tel.: 505 469 680

Paulina Kaliszczak

Paulina Kaliszczak

Jestem doświadczonym pośrednikiem w obrocie nieruchomościami, specjalizującym się w rynku mieszkań na terenie Koszalina i okolic. Moje doświadczenie w branży nieruchomości sięga kilku lat, a zdobyte w tym czasie umiejętności i wiedza pozwalają mi na skuteczne i profesjonalne doradztwo dla moich klientów.

W swojej pracy kładę nacisk na rzetelne podejście do klienta, przez co zawsze staram się dopasować ofertę do indywidualnych potrzeb i oczekiwań. Zdaję sobie sprawę, że zakup lub sprzedaż nieruchomości to poważna decyzja i chcę, aby moje klientki i klienci czuli się pewnie i bezpiecznie w procesie transakcyjnym.

W wolnym czasie uwielbiam podróżować i odkrywać nowe miejsca, a także spędzać czas z rodziną i przyjaciółmi. Zachęcam do skorzystania z moich usług i zapewniam, że będę pracować dla Państwa z pełnym zaangażowaniem i profesjonalizmem.

paulina.kaliszczak@logosfinanse.pl

tel.: 667 054 121

Joanna Moskwa

Joanna Moskwa

Joanna Moskwa to zaufany pośrednik w obrocie nieruchomościami, pracujący w renomowanej firmie Logos Finanse. Z pełnym zaangażowaniem i profesjonalizmem, Joanna pomaga klientom w realizacji transakcji kupna i sprzedaży nieruchomości. Jej bogate doświadczenie i dogłębna znajomość lokalnego rynku pozwalają jej skutecznie dopasować oferty do indywidualnych potrzeb klientów.

Joanna wyróżnia się empatią i troską o klientów, zawsze gotowa wysłuchać i zrozumieć ich potrzeby. Dzięki jej wsparciu na każdym etapie transakcji, klienci mogą czuć się pewni, że ich interesy są chronione. Joanna dąży do zapewnienia klientom bezpieczeństwa, satysfakcji i osiągnięcia najlepszych rezultatów.

Jeśli poszukujesz zaufanego partnera w obrocie nieruchomościami, Joanna Moskwa jest gotowa sprostać Twoim oczekiwaniom. Skontaktuj się z nią już dziś, aby rozpocząć udaną współpracę i osiągnąć swoje cele w dziedzinie nieruchomości.

joanna.moskwa@logosfinanse.pl

tel.: 507 756 543

Martyna Kuś

Martyna Kuś

martyna.kus@logosfinanse.pl

tel.: 794 766 766

Napisz do nas

Logos Finanse - Kancelaria Kredytowo Finansowo Unijna i Biuro Nieruchomości Koszalin