Kontakt

Szukasz finansowania na zakup wymarzonego domu, mieszkania, lokalu, obiektu lub działki w Koszalinie bądź w okolicach? Przygotowujesz się do zakupu nieruchomości i nie wiesz, od czego zacząć? Zaufaj naszemu doświadczeniu, ekspertom oraz nowoczesnym narzędziom i metodom pracy. Skorzystaj z kompleksowej oferty Logos Finanse. Umów się na bezpłatne spotkanie w oddziale lub online.

Logos finanse.pl Wioletta Krzeszowska
ul. Zwycięstwa, nr 40, lok. 62, 75-028, poczta Koszalin
NIP: 6692155301
REGON: 321547359

Skontaktuj się z naszymi ekspertami, którzy indywidualnie dobiorą ofertę nieruchomości do Twoich potrzeb, zainteresowań i możliwości finansowych:

biuro@logosfinanse.pl


Od lat analizujemy i pomagamy dokonać optymalnego wyboru naszym klientom. Ułatwiamy również pozyskanie kredytu, jego obsługę oraz kontakt z zewnętrznymi instytucjami finansowymi. Na każdym etapie współpracy możesz liczyć na nasze fachowe doradztwo strategiczne. Dołącz do grona zadowolonych inwestorów, którzy osiągnęli swój cel biznesowy bądź prywatny.

Chcesz szybko otrzymać ofertę? Zadzwoń do nas. Zrób odważny krok w kierunku realizacji swoich marzeń. Profesjonalni doradcy czekają na Twój kontakt:

tel. 505 469 505

tel. 730 090 105
 
 
                                                 
 


ADRIAN KUDŁACZ

ADRIAN KUDŁACZ

W branży finansowej pracuję od 2012 roku kiedy to związałem swoja karierę zawodową z mFinanse. Znajomość rynku finansowego i występujących na nim zmian, stanowi o sukcesie w relacjach z moimi klientami. Przez te lata pracy zaufało mi setki klientów indywidualnych i dziesiątki firm powierzając mi swoje finanse.
 
Specjalizuję się w kredytach hipotecznych, gotówkowych, samochodowych,  pożyczkach hipotecznych, firmowych zabezpieczonych/niezabezpieczonych  na duże jak i małe inwestycje.
 
Pasjonuję mnie taniec, także każdą wolną chwilę po pracy poświęcam na taniec, głównie na salsę i bachatę. Z takim samym zaangażowaniem, staram się pomóc klientom w spełnianiu ich planów i marzeń. 
 
Zapraszam do współpracy – Adrian Kudłacz.

licencja: 25352

adrian.kudlacz@logosfinanse.pl

tel.: 730090105

Wioletta Krzeszowska

Wioletta Krzeszowska

..................................................................
..................................................................
..................................................................
..................................................................
..................................................................
 

wioletta.krzeszowska@logosfinanse.pl

tel.: 505 469 680

Paulina Kaliszczak

Paulina Kaliszczak

paulina.kaliszczak@logosfinanse.pl

tel.: 667 054 121

Anna Popowicz

Anna Popowicz

Moja przygoda w pracy z Klientem rozpoczęła się w 1997r i trwa do dnia dzisiejszego. Przez te wszystkie lata miałam przyjemność poznać wiele osobowości, i nadal jestem zafascynowana tym, co można osiągnąć za pomocą relacji. Swoją największą przygodę zawodową rozpoczęłam w roku 2003 i trwała ona 15 lat - Orange Polska, to tu zdobyłam największe doświadczenie w pracy z Klientem. Przez te wszystkie lata wspinałam się coraz wyżej w swojej karierze, przez stanowisko konsultanta, po kierownika aż do regionalnego kierownika sprzedaży, to tu byłam odpowiedzialna za 28  Salonów w zarządzanym przeze siebie Regionie. Kilkakrotne
wyróżnienia za ponadprzeciętne osiągnięcia, były szczególnym wyróżnieniem. Wszystkie audyty prowadzone
przez Tajemniczego Klienta jak i dział kontrolingu firmy zakończone były zawsze wynikiem pozytywnym. Jednak w całej tej piramidzie awansowania za największe osiągnięcie uważam bardzo dobre opinie Klientów z którymi
miałam przyjemność pracować, co szybko zostało zauważone -
to właśnie z kolei przełożyło się na moje awanse. Dziś śmiało mogę powiedzieć że kocham pracę z ludźmi a relacje z Nimi są dla mnie nieodłącznym spoiwem każdego biznesu. Kiedy przyszedł czas na zmiany, wybrałam Rynek Nieruchomości, z którym jestem stale związana i nadal robię to co sprawia mi przyjemność. Możecie mnie także spotkać w Salonie Renault na dziale sprzedaży samochodów używanych. Podtrzymywanie długofalowych relacji, praca na rekomendacjach a także spełnianie marzeń Klientów, to cel zawodowy który towarzyszy mi od wielu lat.

licencja: 25371

anna.popowicz@logosfinanse.pl

tel.: 533 888 667

Żaneta Bil

Żaneta Bil

biuro@logosfinanse.pl

tel.: 692704019

LOGOS FINANSE.PL KOSZALIN

ul. Zwycięstwa 40/62 Pasaż `Jowisz`, II piętro
75-028 Koszalin
Tel.: 505 469 680
e-mail: biuro@logosfinanse.pl

Napisz do nas