Joanna Moskwa

Joanna Moskwa

joanna.moskwa@logosfinanse.pl

tel.: 507 756 543

Joanna Moskwa to zaufany pośrednik w obrocie nieruchomościami, pracujący w renomowanej firmie Logos Finanse. Z pełnym zaangażowaniem i profesjonalizmem, Joanna pomaga klientom w realizacji transakcji kupna i sprzedaży nieruchomości. Jej bogate doświadczenie i dogłębna znajomość lokalnego rynku pozwalają jej skutecznie dopasować oferty do indywidualnych potrzeb klientów.

Joanna wyróżnia się empatią i troską o klientów, zawsze gotowa wysłuchać i zrozumieć ich potrzeby. Dzięki jej wsparciu na każdym etapie transakcji, klienci mogą czuć się pewni, że ich interesy są chronione. Joanna dąży do zapewnienia klientom bezpieczeństwa, satysfakcji i osiągnięcia najlepszych rezultatów.

Jeśli poszukujesz zaufanego partnera w obrocie nieruchomościami, Joanna Moskwa jest gotowa sprostać Twoim oczekiwaniom. Skontaktuj się z nią już dziś, aby rozpocząć udaną współpracę i osiągnąć swoje cele w dziedzinie nieruchomości.

przeglądaj moje oferty

Skontaktuj się ze mną

Przepisz kod captcha

Zgłaszający wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883 ze zmianami/ oraz rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

Logos Finanse - Kancelaria Kredytowo Finansowo Unijna i Biuro Nieruchomości Koszalin