Zgłoś swoją nieruchomość

Jesteśmy agencją nieruchomości o pełnym zakresie usług, która oferuje szereg usług, aby pomóc Ci sprzedać swoją własność. 
Nasi agenci mają wieloletnie doświadczenie w branży i będą ciężko pracować, aby zapewnić, że Twoje potrzeby są spełnione.

Oferujemy bezpłatne konsultacje, abyś mógł porozmawiać z jednym z naszych agentów przed podjęciem decyzji o zatrudnieniu nas. Wiemy, że sprzedaż nieruchomości jest ważną decyzją, więc chcemy się upewnić, że jesteś zdecydowany przed podjęciem decyzji.

Jeśli zdecydujesz, że jesteśmy odpowiednią firmą dla Twoich potrzeb, naszym pierwszym krokiem będzie określenie ceny wywoławczej dla nieruchomości. Będziemy korzystać z porównywalnych nieruchomości w okolicy, jak również innych czynników.
Gdy znajdziemy kupców, którzy chcą kupić Twoją nieruchomość, będziemy negocjować z nimi na cenę, aż obie strony są zadowolone z warunków sprzedaży.

Gdy wszystko zostanie uzgodnione i podpisane przez obie strony (ty i kupujący), nadszedł czas na dzień zamknięcia!

To właśnie wtedy wszystkie formalności zostają sfinalizowane, w tym ustalenia dotyczące płatności i dokumenty dotyczące przeniesienia własności ze sprzedającego na kupującego (lub inną stronę).

Treść oferty

Dane adresowe - do wiadomości biura

* Wypełnij wymagane pola