(Symbol 66/LGS/OGS) DZIAŁKA na SPRZEDAŻNOWE BIELICE , NOWE BIELICE
Działki Nowe Bielice z warunkami zabudowy !
Symbol
66/LGS/OGS
Rodzaj nieruchomości
DZIAŁKA
Rodzaj transakcji
SPRZEDAŻ
Status
AKTUALNA
Rodzaj rynku
WTÓRNY
Nieruchomość dostępna od
21.12.2021
Cena cena w innych walutach
49 678,00 PLN
Stara cena
50 520,00 PLN
Cena za m2
59,00 PLN
Cena negocjowana
Kraj
POLSKA
Województwo
ZACHODNIOPOMORSKIE
Powiat
koszaliński
Gmina
Biesiekierz
Miejscowość
NOWE BIELICE
Kod pocztowy
76-039
Dzielnica - osiedle
NOWE BIELICE
Ulica
NOWE BIELICE
Nr działki
146/9
Obręb geodezyjny
0044
Położenie
POD MIASTEM
Powierzchnia działki
842,00 m²
Kształt działki
KWADRAT
Rodzaj działki
BUDOWLANA
Forma własności działki
WŁASNOŚĆ
Czy jest KW
Nr Licencji
25350
Na sprzedaż cztery  przylegające do siebie działki w miejscowości Nowe Bielice, gm. Biesiekierz, woj. zachodniopomorskie.


Nowe Bielice, mała, prężnie rozwijająca się miejscowość. Wokół lasy, sklep spożywczy, przedszkole " Radosny Maluch" oraz szkoła.
Oddalona od Koszalina ok. 3km oraz od miejscowości nadmorskich ok 15km. Idealna miejscowość dla osób ceniących sobie wygodę oraz spokój.


Wjazd na działki od ulicy Piwonii lub Śnieżynek.


59 zł - m2


Warunki zabudowy zostały wydane na:

- budowę budynku  mieszkalnego  jednorodzinnego  z wbudowanym garażem wraz z infrastrukturą technicznąDziałki znajdują się w samym sercu Nowych Bielic.


nr działki 146/8 - 923 m2
nr działki 146/9 - 842m2
nr działki 146/10- 905m2
nr działki 146/11 - 933m2Kanalizacja - 100m
Woda - 100m
Gaz - 100m
Prąd  - w drodze 

 

Na działkach  zgodnie z warunkami zabudowy jest możliwość posiadania własnej studni głębinowej. Zapraszamy do pytań, które chętnie udzielimy wyczerpujących odpowiedzi wraz naszym wykwalifikowanym Geodetą.

 

Studnie czerpią wodę z warstw wodonośnych.

 

Zalety studni głębinowej:

   • Oszczędność - mniejsze koszty w porównaniu z wodociągami.


  • Niezależność - posiadacz studni głębinowej nie martwi się brakiem wody, spadkiem ciśnienia w sieci wodociągowej oraz wahaniami cenowymi za dostarczaną wodę.

  •  

Istnieję możliwość zawnioskowania i uzgodnienia z naszym geodetą warunków/możliwości na przydomową oczyszczalnie ścieków/zbiornika bezodpływowego .

Największym atutem przydomowej oczyszczalni jest przede wszystkim niski koszt eksploatacji i szybki zwrot inwestycji. W zależności od ilość osób zamieszkałych na danym gospodarstwie, szacuje się, iż inwestycja zwraca się w przeciągu 3-4 lat. (Dodatkowo można zawnioskować o zwrot kosztów przydomowej oczyszczalni ścieków w postaci dofinansowania.

 

Posiadamy odpowiedni zakres wiedzy żeby wytłumaczyć jak wygląda proces Dofinansowania do przydomowej oczyszczalni ścieków.Zapraszam

Pozdrawiam
Paulina Kaliszczak

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

Doradca odpowiedzialny za ofertę

Paulina Kaliszczak

Paulina Kaliszczak

Jestem doświadczonym pośrednikiem w obrocie nieruchomościami, specjalizującym się w rynku mieszkań na terenie Koszalina i okolic. Moje doświadczenie w branży nieruchomości sięga kilku lat, a zdobyte w tym czasie umiejętności i wiedza pozwalają mi na skuteczne i profesjonalne doradztwo dla moich klientów.

W swojej pracy kładę nacisk na rzetelne podejście do klienta, przez co zawsze staram się dopasować ofertę do indywidualnych potrzeb i oczekiwań. Zdaję sobie sprawę, że zakup lub sprzedaż nieruchomości to poważna decyzja i chcę, aby moje klientki i klienci czuli się pewnie i bezpiecznie w procesie transakcyjnym.

W wolnym czasie uwielbiam podróżować i odkrywać nowe miejsca, a także spędzać czas z rodziną i przyjaciółmi. Zachęcam do skorzystania z moich usług i zapewniam, że będę pracować dla Państwa z pełnym zaangażowaniem i profesjonalizmem.


paulina.kaliszczak@logosfinanse.pl
tel.: 667 054 121

przeglądaj moje oferty

Zapytaj o ofertę

Logos Finanse - Kancelaria Kredytowo Finansowo Unijna i Biuro Nieruchomości Koszalin