(Symbol 21/LGS/OGS) DZIAŁKA na SPRZEDAŻLaski Koszalińskie ,
Działka Laski Koszalińskie - ostatnia działka z WZ
Symbol
21/LGS/OGS
Rodzaj nieruchomości
DZIAŁKA
Rodzaj transakcji
SPRZEDAŻ
Status
AKTUALNA
Rodzaj rynku
WTÓRNY
Cena cena w innych walutach
59 826,00 PLN
Cena za m2
59,00 PLN
Kraj
POLSKA
Województwo
ZACHODNIOPOMORSKIE
Powiat
koszaliński
Gmina
Biesiekierz
Miejscowość
Laski Koszalińskie
Powierzchnia działki
1 014,00 m²
Kształt działki
PROSTOKĄT
Rodzaj działki
BUDOWLANA
Energia elektryczna
Podłączony wodociąg
Czy jest KW
Nr Licencji
25350

Przedstawiamy Państwu ofertę ostatniej działki budowlanej z warunkami zabudowy, położonej w miejscowości Laski Koszalińskie, woj. zachodniopomorskie, gmina Biesiekierz, oddalonej od Koszalina ok 9km.
Do pasa nadmorskiego ok 20 km. Laski Koszalińskie są małą, spokojną miejscowością. Nieopodal znajduję się piękne, duże Jezioro Parnowskie. Infrastruktura tej miejscowości zapewnia dostęp między innymi do sklepu spożywczego, świetlicy dla dzieci. Idealna okolica dla rodzin z dziećmi oraz osób ceniących sobie ciszę, spokój.

Na działce zgodnie z warunkami zabudowy jest możliwość posiadania własnej studni głębinowej.  Zapraszamy do pytań, które chętnie udzielimy wyczerpujących odpowiedzi wraz naszym wykwalifikowanym Geodetą.

Studnie czerpią wodę z warstw wodonośnych.

Zalety studni głębinowej:

  • Oszczędność – mniejsze koszty w porównaniu z wodociągami.

  • Niezależność – posiadacz studni głębinowej nie martwi się brakiem wody, spadkiem ciśnienia w sieci wodociągowej oraz wahaniami cenowymi za dostarczaną wodę.

Istnieję możliwość zawnioskowania i uzgodnienia z naszym geodetą warunków/możliwości na przydomową oczyszczalnie ścieków/zbiornika bezodpływowego .

Największym atutem przydomowej oczyszczalni jest przede wszystkim niski koszt eksploatacji i szybki zwrot inwestycji. W zależności od ilość osób zamieszkałych na danym gospodarstwie, szacuje się, iż inwestycja zwraca się w przeciągu 3-4 lat. (Dodatkowo można zawnioskować o zwrot kosztów przydomowej oczyszczalni ścieków w postaci dofinansowania.

Posiadamy odpowiedni zakres wiedzy żeby wytłumaczyć jak wygląda proces Dofinansowania do przydomowej oczyszczalni ścieków.


Powierzchnia ostatniej działki to:

1014 m2 nr działki 7/7 - 59 zł / m2


Kształt działki to prostokąt.

Przyłącza :
Woda - ok 150m
Prąd ok  200m

Dogodna rata w Naszym Biurze od 190 złotych.


Serdecznie zapraszam, do zapoznania się z naszą ofertą oraz prezentację działki.

Oferta na wyłączność

Pozdrawiam, Paulina Kaliszczak TEL. 667 054 121

 

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

Doradca odpowiedzialny za ofertę

Paulina Kaliszczak

Paulina Kaliszczak

Jestem doświadczonym pośrednikiem w obrocie nieruchomościami, specjalizującym się w rynku mieszkań na terenie Koszalina i okolic. Moje doświadczenie w branży nieruchomości sięga kilku lat, a zdobyte w tym czasie umiejętności i wiedza pozwalają mi na skuteczne i profesjonalne doradztwo dla moich klientów.

W swojej pracy kładę nacisk na rzetelne podejście do klienta, przez co zawsze staram się dopasować ofertę do indywidualnych potrzeb i oczekiwań. Zdaję sobie sprawę, że zakup lub sprzedaż nieruchomości to poważna decyzja i chcę, aby moje klientki i klienci czuli się pewnie i bezpiecznie w procesie transakcyjnym.

W wolnym czasie uwielbiam podróżować i odkrywać nowe miejsca, a także spędzać czas z rodziną i przyjaciółmi. Zachęcam do skorzystania z moich usług i zapewniam, że będę pracować dla Państwa z pełnym zaangażowaniem i profesjonalizmem.


paulina.kaliszczak@logosfinanse.pl
tel.: 667 054 121

przeglądaj moje oferty

Zapytaj o ofertę

Logos Finanse - Kancelaria Kredytowo Finansowo Unijna i Biuro Nieruchomości Koszalin