(Symbol 79/LGS/OGS) DZIAŁKA na SPRZEDAŻ96-321 ,
Działka w cichej okolicy w Grzymku - 2000 m² - woj. mazowieckie
Symbol
79/LGS/OGS
Rodzaj nieruchomości
DZIAŁKA
Rodzaj transakcji
SPRZEDAŻ
Status
AKTUALNA
Nieruchomość dostępna od
07.04.2023
Cena cena w innych walutach
320 000,00 PLN
Cena za m2
150,00 PLN
Kraj
POLSKA
Województwo
MAZOWIECKIE
Powiat
grodziski (Grodzisk M.)
Gmina
Żabia Wola
Miejscowość
96-321
Kod pocztowy
96-321
Ulica
Storczykowa
Nr działki
153/8
Obręb geodezyjny
0008
Położenie działki
TEREN PŁASKI
Wygląd działki
PUSTA
Posiada warunki zabudowy
Powierzchnia działki
2 000,00 m²
Kształt działki
KWADRAT
Rodzaj działki
BUDOWLANA
Forma własności działki
WŁASNOŚĆ
Droga dojazdowa
CICHA ULICA
Dostępne sieci
woda, prąd, telekomunikacja
Źródło wody
WODA MIEJSKA
Nr Licencji
25350

Przedstawiamy Państwu ofertę działki budowlanej , położonej w miejscowości Grzymek, woj. mazowieckie, gmina Żabia Wola, oddalonej od Warszawy ok 40km.
Grzymek jest, małą, spokojną miejscowością. Nieopodal znajduję się piękny Zalew Grzymek. Infrastruktura tej miejscowości zapewnia dostęp między innymi do sklepu spożywczego, świetlicy dla dzieci. Idealna okolica dla rodzin z dziećmi oraz osób ceniących sobie ciszę, spokój.

Na działce jest możliwość posiadania własnej studni głębinowej.  Zapraszamy do pytań, które chętnie udzielimy wyczerpujących odpowiedzi wraz naszym wykwalifikowanym Geodetą.

Studnie czerpią wodę z warstw wodonośnych.

Zalety studni głębinowej:

  • Oszczędność – mniejsze koszty w porównaniu z wodociągami.

  • Niezależność – posiadacz studni głębinowej nie martwi się brakiem wody, spadkiem ciśnienia w sieci wodociągowej oraz wahaniami cenowymi za dostarczaną wodę.

Istnieję możliwość zawnioskowania i uzgodnienia z naszym geodetą warunków/możliwości na przydomową oczyszczalnie ścieków/zbiornika bezodpływowego .

Największym atutem przydomowej oczyszczalni jest przede wszystkim niski koszt eksploatacji i szybki zwrot inwestycji. W zależności od ilość osób zamieszkałych na danym gospodarstwie, szacuje się, iż inwestycja zwraca się w przeciągu 3-4 lat. (Dodatkowo można zawnioskować o zwrot kosztów przydomowej oczyszczalni ścieków w postaci dofinansowania.


Powierzchnia  działki to:

2000m2 nr działki 153/8 - 160zł / m2


Kształt działki to kwadrat.
Działka posiada wymiary około 41 m x 50 m.


Przyłącza :

Woda - w drodze
Prąd - w drodze


Serdecznie zapraszam, do zapoznania się z naszą ofertą oraz prezentację działki.

Oferta na wyłączność

Pozdrawiam, Paulina Kaliszczak TEL. 667 054 121

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

Doradca odpowiedzialny za ofertę

Paulina Kaliszczak

Paulina Kaliszczak

Jestem doświadczonym pośrednikiem w obrocie nieruchomościami, specjalizującym się w rynku mieszkań na terenie Koszalina i okolic. Moje doświadczenie w branży nieruchomości sięga kilku lat, a zdobyte w tym czasie umiejętności i wiedza pozwalają mi na skuteczne i profesjonalne doradztwo dla moich klientów.

W swojej pracy kładę nacisk na rzetelne podejście do klienta, przez co zawsze staram się dopasować ofertę do indywidualnych potrzeb i oczekiwań. Zdaję sobie sprawę, że zakup lub sprzedaż nieruchomości to poważna decyzja i chcę, aby moje klientki i klienci czuli się pewnie i bezpiecznie w procesie transakcyjnym.

W wolnym czasie uwielbiam podróżować i odkrywać nowe miejsca, a także spędzać czas z rodziną i przyjaciółmi. Zachęcam do skorzystania z moich usług i zapewniam, że będę pracować dla Państwa z pełnym zaangażowaniem i profesjonalizmem.


paulina.kaliszczak@logosfinanse.pl
tel.: 667 054 121

przeglądaj moje oferty

Zapytaj o ofertę

Logos Finanse - Kancelaria Kredytowo Finansowo Unijna i Biuro Nieruchomości Koszalin