(Symbol 32/LGS/OGS) DZIAŁKA na SPRZEDAŻSzczeglino, Szczeglino
Szczeglino - Działka Z Warunkami Zabudowy
Symbol
32/LGS/OGS
Rodzaj nieruchomości
DZIAŁKA
Rodzaj transakcji
SPRZEDAŻ
Status
AKTUALNA
Rodzaj rynku
WTÓRNY
Cena negocjowana
Kraj
POLSKA
Województwo
ZACHODNIOPOMORSKIE
Powiat
koszaliński
Gmina
Sianów
Miejscowość
Szczeglino
Kod pocztowy
76- 004
Dzielnica - osiedle
Szczeglino
Ulica
Szczeglino
Nr działki
81/3
Obręb geodezyjny
0051
Posiada warunki zabudowy
Powierzchnia działki
1 500,00 m²
Kształt działki
KWADRAT
Rodzaj działki
BUDOWLANA
Forma własności działki
WŁASNOŚĆ
Linia telefoniczna
Energia elektryczna
Nr Licencji
25350

W naszej ofercie posiadamy działkę 3 ha, w miejscowości Szczeglino, wieś sołecka w Polsce położona w województwie zachodniopomorskim, w powiecie koszalińskim, w gminie Sianów. Oddalona od morza zaledwie 20 km. Krajobraz łąk, lasów, naturalnych źródeł znajdziemy właśnie w Szczeglinie, na owej działce.

Działka nr 81/3 - cena 800 000 zł za całość

Na zdjęciach widnieje plan podziału działki na 16 ok 1500 metrowych działek. Możliwość podziału pod klienta. Wszystkie z 16 działek mają część wspólną w działkach dojazdowych.

W Miejscowym planie zagospodarowania terenu zostało ustalone

Na terenie jednostki zabudowa mieszkaniowa , mieszkaniowo - rolnicza, związana z prowadzeniem działalności gospodarczej, która może podlegać wymianie, rozbudowie i przebudowie.


W planie została wyodrębniona działka do oczyszczalni ścieków oraz trafostacji.
 

Na działce/ działkach jest możliwość posiadania własnej studni głębinowej. Zapraszamy do pytań, które chętnie udzielimy wyczerpujących odpowiedzi wraz naszym wykwalifikowanym Geodetą.

 

Studnie czerpią wodę z warstw wodonośnych.

 

Przyłącza Woda - ok. 150 m Prąd - ok. 100 m2

Zalety studni głębinowej:  • Oszczędność - mniejsze koszty w porównaniu z wodociągami.


  • Niezależność - posiadacz studni głębinowej nie martwi się brakiem wody, spadkiem ciśnienia w sieci wodociągowej oraz wahaniami cenowymi za dostarczaną wodę

Cena do negocjacji

Zapraszam
Paulina Kaliszczak

    Powyższa oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 Kodeksu Cywilnego

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

Doradca odpowiedzialny za ofertę

Paulina Kaliszczak

Paulina Kaliszczak

Jestem doświadczonym pośrednikiem w obrocie nieruchomościami, specjalizującym się w rynku mieszkań na terenie Koszalina i okolic. Moje doświadczenie w branży nieruchomości sięga kilku lat, a zdobyte w tym czasie umiejętności i wiedza pozwalają mi na skuteczne i profesjonalne doradztwo dla moich klientów.

W swojej pracy kładę nacisk na rzetelne podejście do klienta, przez co zawsze staram się dopasować ofertę do indywidualnych potrzeb i oczekiwań. Zdaję sobie sprawę, że zakup lub sprzedaż nieruchomości to poważna decyzja i chcę, aby moje klientki i klienci czuli się pewnie i bezpiecznie w procesie transakcyjnym.

W wolnym czasie uwielbiam podróżować i odkrywać nowe miejsca, a także spędzać czas z rodziną i przyjaciółmi. Zachęcam do skorzystania z moich usług i zapewniam, że będę pracować dla Państwa z pełnym zaangażowaniem i profesjonalizmem.


paulina.kaliszczak@logosfinanse.pl
tel.: 667 054 121

przeglądaj moje oferty

Zapytaj o ofertę

Logos Finanse - Kancelaria Kredytowo Finansowo Unijna i Biuro Nieruchomości Koszalin