(Symbol 5/LGS/OGS) DZIAŁKA na SPRZEDAŻSzczeglino, Szczeglino
Działka budowlano - inwestycyjna Szczeglino.
Symbol
5/LGS/OGS
Rodzaj nieruchomości
DZIAŁKA
Rodzaj transakcji
SPRZEDAŻ
Status
AKTUALNA
Rodzaj rynku
WTÓRNY
Cena cena w innych walutach
800 000,00 PLN
Cena za m2
25,32 PLN
Cena negocjowana
Kraj
POLSKA
Województwo
ZACHODNIOPOMORSKIE
Powiat
koszaliński
Gmina
Sianów
Miejscowość
Szczeglino
Kod pocztowy
76-004
Dzielnica - osiedle
Szczeglino
Ulica
Szczeglino
Nr działki
81/3
Obręb geodezyjny
0132
Położenie działki
TEREN PŁASKI
Położenie
WIEŚ
Powierzchnia działki
31 600,00 m²
Kształt działki
NIEREGULARNY
Rodzaj działki
ROLNA
Droga dojazdowa
UTWARDZONA
Czy jest KW
Nr Licencji
25350


DZIAŁKA: 
Oferowana nieruchomość do sprzedaży stanowi grunt o  powierzchni 3,16 ha, położona w miejscowości Szczeglino. Teren otoczony oraz wypełniony zielenią. Możliwość podziału na życzenie Klienta.

CHARAKTER ZABUDOWY: 
Wypis z Miejscowego Planu Zagospodarowania Przestrzennego;  Istniejąca na terenie jednostki zabudowa mieszkaniowa, mieszkaniowo - rolnicza związana z prowadzeniem działalności gospodarczej.

OKOLICA: nieruchomość położona jest  w odległości 11 km od Sianowa i 20 km od Koszalina. Dookoła tereny zielone, niezabudowane.


Zapraszam na prezentację.
Anna Popowicz.

​​Jednym z podstawowych marzeń każdego z nas jest własne miejsce na ziemi. Miejsce do którego chce się wracać po męczącym dniu pracy lub własne miejsce pracy - lokal na sklep, firmę czy warsztat.
 Kredyty i nieruchomości uzupełniają się idealnie a my jesteśmy od tego, żeby połączyć je razem ku Twojej wygodzie. W jednym miejscu wybierzesz sobie nieruchomość i sfinansujesz jej zakup.

 

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

Doradca odpowiedzialny za ofertę

Paulina Kaliszczak

Paulina Kaliszczak

Jestem doświadczonym pośrednikiem w obrocie nieruchomościami, specjalizującym się w rynku mieszkań na terenie Koszalina i okolic. Moje doświadczenie w branży nieruchomości sięga kilku lat, a zdobyte w tym czasie umiejętności i wiedza pozwalają mi na skuteczne i profesjonalne doradztwo dla moich klientów.

W swojej pracy kładę nacisk na rzetelne podejście do klienta, przez co zawsze staram się dopasować ofertę do indywidualnych potrzeb i oczekiwań. Zdaję sobie sprawę, że zakup lub sprzedaż nieruchomości to poważna decyzja i chcę, aby moje klientki i klienci czuli się pewnie i bezpiecznie w procesie transakcyjnym.

W wolnym czasie uwielbiam podróżować i odkrywać nowe miejsca, a także spędzać czas z rodziną i przyjaciółmi. Zachęcam do skorzystania z moich usług i zapewniam, że będę pracować dla Państwa z pełnym zaangażowaniem i profesjonalizmem.


paulina.kaliszczak@logosfinanse.pl
tel.: 667 054 121

przeglądaj moje oferty

Zapytaj o ofertę

Logos Finanse - Kancelaria Kredytowo Finansowo Unijna i Biuro Nieruchomości Koszalin