(Symbol 1/LGS/OOW) OBIEKT na WYNAJEMKoszalin, Koszalin
WYNAJEM miejsce postojowe garaż ul. Hołdu Pruskiego
Symbol
1/LGS/OOW
Rodzaj nieruchomości
OBIEKT
Rodzaj transakcji
WYNAJEM
Status
AKTUALNA
Rodzaj rynku
WTÓRNY
Nieruchomość dostępna od
09.03.2022
Cena cena w innych walutach
250,00 PLN
Cena za
MIESIĄC
Kraj
POLSKA
Województwo
ZACHODNIOPOMORSKIE
Powiat
Koszalin
Gmina
Koszalin
Miejscowość
Koszalin
Kod pocztowy
75-950
Dzielnica - osiedle
Koszalin
Ulica
Hołdu Pruskiego
Nr domu
7
Nr lokalu
35
Powierzchnia całkowita
15,30 m²
Powierzchnia działki
15,30 m²
Powierzchnia użytkowa
15,30 m²
Rodzaj budynku
BLOK
Forma własności
PEŁNA WŁASNOŚĆ
Czy jest KW
Nr Licencji
25350
Przedstawiamy Państwu 2 miejsca garażowe/postojowe  w miejscowości Koszalin na ul. Hołdu Pruskiego w Nowym budownictwie na parkingu podziemnym. Centrum miasta obok ulica Zwycięstwa.


Metraż od 13,9 m do 15,9 - 250 zł/miesiąc

 
Miejsca postojowe suche w nienagannym stanie. Nowa brama wjazdowa otwierana za pomocą pilota. Blok monitorowany całodobowo.
 


Zapraszam do prezentacji obiektu, Paulina Kaliszczak 667054121
 

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

Doradca odpowiedzialny za ofertę

Paulina Kaliszczak

Paulina Kaliszczak

Jestem doświadczonym pośrednikiem w obrocie nieruchomościami, specjalizującym się w rynku mieszkań na terenie Koszalina i okolic. Moje doświadczenie w branży nieruchomości sięga kilku lat, a zdobyte w tym czasie umiejętności i wiedza pozwalają mi na skuteczne i profesjonalne doradztwo dla moich klientów.

W swojej pracy kładę nacisk na rzetelne podejście do klienta, przez co zawsze staram się dopasować ofertę do indywidualnych potrzeb i oczekiwań. Zdaję sobie sprawę, że zakup lub sprzedaż nieruchomości to poważna decyzja i chcę, aby moje klientki i klienci czuli się pewnie i bezpiecznie w procesie transakcyjnym.

W wolnym czasie uwielbiam podróżować i odkrywać nowe miejsca, a także spędzać czas z rodziną i przyjaciółmi. Zachęcam do skorzystania z moich usług i zapewniam, że będę pracować dla Państwa z pełnym zaangażowaniem i profesjonalizmem.


paulina.kaliszczak@logosfinanse.pl
tel.: 667 054 121

przeglądaj moje oferty

Zapytaj o ofertę

Logos Finanse - Kancelaria Kredytowo Finansowo Unijna i Biuro Nieruchomości Koszalin