Zapewnij sobie stabilną przyszłość z Logos Finanse - kredyty, nieruchomości i dotacje na Twoją działalność

Skorzystaj z doświadczenia i wiedzy Logos Finanse w zakresie nieruchomości, dotacji unijnych i kredytów, aby zrealizować swoje biznesowe cele

Kancelaria Kredytowo Finansowo Unijna i Biuro Nieruchomości – kompleksowa pomoc w Logos Finanse!

 

Pośrednictwo nieruchomości

Nasza firma specjalizuje się w pośrednictwie nieruchomościowym, pomagając naszym klientom w znalezieniu idealnego miejsca dla siebie. Oferujemy pełen zakres usług, takich jak sprzedaż nieruchomości, wynajem nieruchomości oraz wycena nieruchomości.

Pozyskiwanie dotacji unijnych

Jesteśmy również w stanie pomóc w pozyskiwaniu dotacji unijnych dla firm na inwestycje, rozwój, turystykę, badania i szkolenia. Oferujemy pełne wsparcie na każdym etapie procesu aplikowania o dotację, od wyboru programu, przez przygotowanie wniosku, po finalną weryfikację i otrzymanie dofinansowania.

Jesteśmy przekonani, że każda z naszych usług jest ważna i potrzebna, dlatego każdego dnia staramy się zapewnić naszym klientom najwyższą jakość obsługi i kompleksowe wsparcie w każdym aspekcie. Nasi doświadczeni specjaliści z branży nieruchomości, kredytów i dotacji unijnych są gotowi pomóc w realizacji Państwa marzeń i celów od A do Z. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług i przekonania się, że z nami Wasze marzenia stają się rzeczywistością.

Pośrednictwo kredytowe

Pomagamy również w uzyskaniu kredytów na zakup mieszkań, domów lub działek. Nasza firma oferuje szeroki wybór kredytów hipotecznych, inwestycyjnych oraz dla firm. Naszym celem jest zapewnienie Państwu profesjonalnego doradztwa i kompleksowej obsługi w zakresie pośrednictwa kredytowego.


Profesjonalne wsparcie na każdym kroku

Nasza firma tworzona jest przez osoby, które w codziennej pracy łączą swoje bogate doświadczenie z prawdziwą pasją; osoby, którym satysfakcję przynosi możliwość pomocy w znalezieniu wyjątkowej nieruchomości – tej jedynej, w której poczujecie się Państwo jak w domu. Dodatkowo, jako firma zajmująca się kompleksową obsługą naszych klientów, oferujemy pomoc w pozyskiwaniu dotacji unijnych na inwestycje, rozwój, turystykę, badania i szkolenia.

W naszej kancelarii pracują doświadczeni specjaliści, w tym licencjonowani agenci nieruchomości oraz fachowcy, którzy pomogą Państwu przejść przez cały proces kredytowy. Jesteśmy przekonani, że każda z naszych usług jest ważna i potrzebna, dlatego każdego dnia staramy się zapewnić naszym klientom najwyższą jakość obsługi i kompleksowe wsparcie w każdym aspekcie. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług i przekonania się, że z nami Wasze marzenia stają się rzeczywistością.

 

Nieruchomości – Koszalin i okolice

Kupno własnego domu lub mieszkania to niezwykle ważne wydarzenie w życiu każdego człowieka. Niezależnie od tego, czy szukasz przytulnego domu dla swojej rodziny, czy też nieruchomości inwestycyjnej, z przyjemnością pomożemy Ci znaleźć odpowiednie mieszkanie.

W zakładce nieruchomości naszego serwisu znajdziesz szereg wyjątkowych propozycji, spośród których każdy z łatwością wybierze coś dla siebie. Oferowane przez nas nieruchomości to:

  • mieszkania w Koszalinie i okolicach; 

  • domy w Koszalinie i okolicach;

  • działki w Koszalinie i okolicach;

  • lokale użytkowe w Koszalinie.

Każdą ofertę nieruchomości w Koszalinie i okolicach przedstawiamy w sposób fachowy i kompleksowy. Znajdziecie w niej Państwo szczegółowy opis domu czy mieszkania oraz najważniejsze jego dane techniczne. Do oferty dołączamy także pakiet zdjęć, dzięki któremu bez konieczności wychodzenia z domu możliwe jest dokładne obejrzenie każdej części nieruchomości.

Domy, mieszkania i lokale użytkowe, które znaleźć można w naszej ofercie, to nieruchomości niezwykle zróżnicowane. Są to zarówno domy oraz mieszkania w stanie deweloperskim, jak i nieruchomości z drugiej ręki, zróżnicowane pod kątem metrażu oraz lokalizacji.

Nieruchomości dostępne w naszej ofercie to domy dla całej rodziny, pierwsze mieszkania dla młodego małżeństwa, kawalerki, mieszkania pod wynajem oraz lokale użytkowe do niemal dowolnego wykorzystania. Niezależnie od tego, czego dokładnie Państwo poszukujecie, z całą pewnością znajdziecie to w naszej bogatej ofercie!

Kredyt na zakup mieszkania

Zakup wymarzonego domu, mieszkania czy działki najczęściej wiąże się z koniecznością skorzystania z kredytu bankowego. Wiele osób odkłada decyzję o pożyczce, a co za tym idzie, także o zakupie własnych czterech ścian, z obawy przed skomplikowanymi formalnościami z tym związanymi. W takiej sytuacji najlepszym rozwiązaniem jest skorzystanie z fachowej pomocy specjalistów, którzy pomogą w zrealizowaniu tego przedsięwzięcia.

Nasza firma jest miejscem, w którym znajdziecie Państwo odpowiednie, profesjonalne wsparcie! Nasi specjaliści odpowiedzą na wszystkie najważniejsze pytania dotyczące kredytu na zakup nieruchomości, ale także przygotują niezbędne do sfinalizowania go dokumenty. Co więcej, nasi fachowcy pomogą przejść Państwu przez cały proces kredytowy od omówienia Waszych potrzeb i oczekiwań po końcowe podpisanie aktu notarialnego.

Prowadząc pośrednictwo kredytowe na najwyższym poziomie, nie opuszczamy naszych klientów nawet po pozytywnym zakończeniu procesu kredytowego. Aby mieć pewność, że nasza praca została wykonana w pełni profesjonalnie, fachowo, a przede wszystkim z satysfakcją dla Państwa, pozostajemy w stałym kontakcie jeszcze przez pewien czas po udanym zakupie nieruchomości w Koszalinie i okolicach.

Doradztwo kredytowe

Wiemy, jak ważny jest wybór odpowiedniego rodzaju kredytu pod zakup nieruchomości. Dlatego też nasza współpraca z Państwem rozpoczyna się już od pomocy przy dokonaniu właściwego, dopasowanego do Waszych potrzeb i możliwości wyboru.

Fachowcy, którzy zasilają nasze szeregi, pomogą Państwu przeanalizować szczegółowe warunki każdej z dostępnych możliwości, a następnie z pełną wiedzą i świadomością wybrać tę, która w Waszym przypadku sprawdzi się najlepiej.

wsparcie-kredytowe-prawne-w-koszalinie

Kalkulator kredytowy

Na naszej stronie znajdziecie Państwo zakładkę kredyty, gdzie znajdują się szczegółowe informacje na temat świadczonych przez nas usług oraz rodzajów pomocy, jakie możecie od nas otrzymać. W zakładce znajduje się także automatyczny kalkulator kredytowy, dzięki któremu możecie Państwo wstępnie, bez wychodzenia z domu poznać swoją zdolność kredytową oraz obliczyć raty kredytu.

badanie-zdolnosci-kredytowej-w-koszalinie-doradca-finansowy

Kredyty i nieruchomości także dla firm!

Nasza firma zajmuje się pośrednictwem kredytowym oraz pomocą w znalezieniu odpowiedniego lokum, zarówno dla osób prywatnych, jak i dla klientów biznesowych. Nasi doświadczeni eksperci pomogą Państwu w oszacowaniu i określeniu własnych potrzeb biznesowych, a także w uzyskaniu odpowiednich środków na rozwój własnej firmy. Pomagamy także w uzyskaniu dodatkowego finansowania na rozwój działalności, a także w otrzymaniu leasingu dopasowanego do oczekiwań, potrzeb i profilu Państwa działalności.

Wszystkie niezbędne informacje na temat naszej oferty dla klientów biznesowych znajdziecie Państwo w zakładce oferta dla firm.

finansowanie-nieruchomosc-kredyt-hipoteczny-doradca-finansowy-koszalin

Kredyty i nieruchomości – jak działamy?

Nasza firma działa w sposób kompleksowy, od początku do końca informując, doradzając i trzymając rękę na pulsie. Współpracę rozpoczynamy od rozmowy na temat Państwa potrzeb, wymagań i oczekiwań, zarówno względem nieruchomości, jak i uzyskanego kredytu. Nasz specjalista, na podstawie uzyskanych informacji, wybiera dla Państwa propozycje nieruchomości w Koszalinie i okolicach. Mieszkania, domy czy lokale usługowe oglądane są wspólnie z doradcą, który przedstawia najważniejsze informacje na temat danej nieruchomości. Po wybraniu lokalu oraz ustaleniu jego ceny przystępujemy do procesu kredytowego.

Nasi specjaliści do spraw kredytowych omawiają z Państwem wszystkie najważniejsze kwestie, dotyczące zarówno podjęcia, jak i spłacania kredytu na dom, mieszkanie, bądź lokal użytkowy. Następnie sprawdzana jest Państwa zdolność kredytowa, na podstawie której przedstawiane są najkorzystniejsze oferty.

Po wybraniu najlepszej dla Państwa oferty kredytowej przechodzimy wraz z Wami przez wszystkie formalności. Kompletujemy niezbędne dokumenty, wypełniamy i składamy potrzebne wnioski i wspólnie oczekujemy na decyzję zwrotną banku.

Po otrzymaniu od banku pozytywnej decyzji informujemy Państwa o przyznaniu kredytu i umawiamy się na podpisanie umowy, która umożliwi jego realizację, a co za tym idzie, zakup wymarzonego lokum.

 koszalin-kontakt-doradca-finansowy

Skontaktuj się z nami!

Jeżeli poszukują Państwo wymarzonego domu dla siebie i swojej rodziny, pierwszego wspólnego mieszkania, lokalu pod wynajem czy inwestycję serdecznie zapraszamy do kontaktu! Nasi specjaliści chętnie odpowiedzą na wszystkie Państwa pytania i pomogą przez cały proces od wyboru lokum, poprzez uzyskanie kredytu, aż po otrzymanie własnych kluczy do swojego domu, mieszkania czy lokalu.
Zapraszamy do naszego biura w Koszalinie lub do kontaktu mailowego, bądź telefonicznego. W zakładce kontakt znajdziecie Państwo także wygodny formularz kontaktowy, za pomocą którego możemy rozpocząć naszą długofalową i satysfakcjonującą współpracę!

Napisz do nas

Logos Finanse - Kancelaria Kredytowo Finansowo Unijna i Biuro Nieruchomości Koszalin