Kontakt

LOGOS FINANSE.PL - Serdecznie zapraszamy do kontaktu !
Wiola - 505 469 680
Adrian - 730 090 105


Logos finanse.pl Wioletta Krzeszowska
ul. Zwycięstwa, nr 40, lok. 62, 75-028, poczta Koszalin
NIP: 6692155301
REGON: 321547359
 

Kontakt z Logos Finanse

Skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej informacji o naszych usługach finansowych i otrzymać profesjonalne doradztwo finansowe. Poniżej przedstawiamy różne sposoby kontaktu z naszą firmą:

Formularz kontaktowy

Możesz skorzystać z naszego formularza kontaktowego, aby przesłać zapytanie o nasze usługi finansowe lub poprosić o indywidualną ofertę dopasowaną do Twoich potrzeb finansowych.

Telefon

Jeśli wolisz porozmawiać z naszym konsultantem, zadzwoń pod numer +48 505 469 680, 730 090 105. Nasi eksperci z przyjemnością odpowiedzą na wszystkie Twoje pytania i udzielą fachowego doradztwa finansowego.

E-mail

Możesz również napisać do nas e-mail na adres biuro@logosfinanse.pl. Odpowiemy na Twoją wiadomość najszybciej jak to możliwe.

Biuro

Zapraszamy również do odwiedzenia naszego biura w Warszawie, przy ulicy Kredytowej 3. Nasz zespół doradców finansowych jest do Twojej dyspozycji i chętnie pomoże Ci wybrać najlepsze rozwiązania finansowe dla Ciebie lub Twojego przedsiębiorstwa.

Social media

Możesz także śledzić nasze profile na mediach społecznościowych, takich jak Facebook, Twitter, LinkedIn i Instagram, aby na bieżąco być informowanym o naszych nowych usługach finansowych oraz otrzymać fachowe porady z zakresu finansów.

Godziny otwarcia biura

Nasze biuro czynne jest od poniedziałku do piątku w godzinach od 9:00 do 17:00. W przypadku nagłych pytań lub wątpliwości, zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego.

Zaufaj nam

Jako firma finansowa stawiamy na profesjonalną obsługę i zadowolenie naszych klientów. Dlatego też, możesz nam zaufać i liczyć na indywidualne podejście oraz najlepsze rozwiązania finansowe dla Ciebie lub Twojego przedsiębiorstwa.

 
Napisz do nas

Logos Finanse - Kancelaria Kredytowo Finansowo Unijna i Biuro Nieruchomości Koszalin