Pożyczka ze wsparciem Unijnym dla FIRM

Pożyczki dla firm ze wsparciem UE

 Najlepsza pożyczka dla Twojej firmy ze wsparciem UESkorzystaj z dodatkowych nieoprocentowanych środków na pokrycie niezbędnych wydatków związanych z prowadzeniem działalności.

Dla firm w zachodniopomorskim lub posiadającym oddziały/inwestycję w zachodniopomorskim posiadamy aktualnie dostępne środki.

minimalny okres prowadzenia działalności gospodarczej 12 m-cy, wymagane zabezpieczenie hipoteczne na nieruchomości - możliwość wpisania się na kolejnym miejscu hipotecznym lub
sądowy zastaw rejestrowy na środkach transportu wraz z cesją praw z polisy AC środka transportu lub przelew wierzytelności z rachunku lokaty terminowej wraz z blokadą środków na rachunku bankowym.

Ich wysokość to nawet 1,5 miliona !!!
.

Uzyskane środki unijne możesz przeznaczyć na:

  • Na wynagrodzenie dla pracowników.
  • Zobowiązania publiczno-prawne.
  • Zobowiązania handlowe
  • Wydatki inwestycyjne.
  • Pokrycie kosztów użytkowania infrastruktury, w tym kosztów leasingu, najmu długoterminowego.
  • Spłata innych zobowiązań kredytowych
  • Zatowarowanie, półprodukty; Inne koszty wymagane do zapewnienia ciągłości działania.
Oprocentowanie - 0%

Skontaktuj się z nami i uzyskaj wsparcie Unijne.


Tel: 505 469 680
bądź
Napisz do nas : pozyczkiunijne@logosfinanse.pl


W Logos Finanse.pl oferujemy kompleksową pomoc przy uzyskaniu finansowania ze środków pochodzących z funduszy unijnych. Nasi specjaliści i analitycy czuwają nad przeprowadzeniem Cię przez cały proces.

Ciężka sytuacja gospodarcza nie musi odbić się negatywnie na Twojej firmie!


Świadczymy szeroki wachlarz usług finansowych dla naszych klientów w Polsce, przede wszystkim w zakresie finansowań unijnych. Nasza rozległa wiedza specjalistyczna i doświadczenie pozwalają nam doradzać i pomagać klientom w składaniu wniosków i zarządzaniu finansowaniem unijnymi. Rozumiemy złożoność procesu i dysponujemy zasobami, aby przeprowadzić naszych klientów przez całą procedurę. Zapewniamy spersonalizowaną obsługę i dążymy do tego, aby nasi klienci otrzymywali jak najlepsze wyniki. Mamy doświadczenie w obsłudze różnych opcji pożyczek unijnych, od pożyczek krótkoterminowych po długoterminowe inwestycje. Nasz zespół jest zaangażowany w zapewnianie najwyższej jakości obsługi klienta i pomaganie naszym klientom w osiąganiu ich celów finansowych. Bez względu na to, jakie są Twoje wymagania dotyczące pożyczki.

 

LOGOS FINANSE.PL KOSZALIN

ul. Zwycięstwa 40/62 Pasaż `Jowisz`, II piętro
75-028 Koszalin
Tel.: 505 469 680
e-mail: biuro@logosfinanse.pl

Napisz do nas