Doradca kredytowy i finansowy Szczecin

Myślisz, że upadłość konsumencka przeprowadzona w Szczecinie pomoże Ci odzyskać płynność finansową i pozwoli zacząć nowe życie? Zanim podejmiesz tak radykalne decyzje, skorzystaj z usług LOGOS FINANSE. Ogłoszenie upadłości konsumenckiej wiąże się m.in. z zajęciem całego majątku na rzecz wierzycieli. Pomożemy Ci rozwiązać problem.

Upadłość konsumencka Szczecin to ostateczność – sprawdź ofertę LOGOS FINANSE

Pamiętaj, że upadłość konsumencka nie jest sposobem na długi. Niesie ze sobą poważne konsekwencje, jak chociażby przejęcie długu przez Syndyk. Nie zawsze też istnieje możliwość skorzystania z instytucji upadłości konsumenckiej. Jeśli między innymi jesteś przedsiębiorcą i prowadzisz działalność gospodarczą lub złożyłeś już wcześniej wniosek o upadłość, umorzenie długu nie jest możliwe. Możesz jednak skutecznie walczyć ze swoją niewypłacalnością. Pomożemy Ci w LOGOS FINANSE. Działamy w branży nieruchomości oraz na rynku finansowym. Nasi doradcy, eksperci i pośrednicy wspomogą Cię w wyjściu z trudnej sytuacji. Skontaktuj się z nami i poznaj szczegóły oferty. 

Zapewniamy usługi dopasowane do oczekiwań klientów

W kwestii pożyczek i kredytów nie ma jednego, uniwersalnego rozwiązania. Dlatego zespół naszych specjalistów przed rozpoczęciem procesu finansowania przeprowadzi dokładną analizę Twojej sytuacji, zdolności kredytowej, a następnie zaproponuje dopasowaną ofertę. Każdego klienta traktujemy indywidualnie.

W zakresie usług finansowych znajduje się między innymi:

  • pożyczka dla osób fizycznych nieprowadzących działalności gospodarczej,
  • kredyt dla firm Szczecin,
  • pożyczka płynnościowa Szczecin.

Aby zapewnić Ci najwyższą jakość usług, ściśle współpracujemy z doradcami finansowymi, kredytowymi, adwokatami, radcami prawnymi czy biurami rachunkowymi. Na każdym etapie naszej działalności otrzymasz rzetelne wsparcie ekspertów z różnych dziedzin. Dodatkowo przed 24 godziny, 7 dni w tygodniu specjaliści LOGOS FINANSE pozostają do Twojej dyspozycji.

Zwiększ swój majątek lub zmniejsz dług dzięki LOGOS FINANSE

Prowadzisz działalność gospodarczą i zainteresowały Cię nasze kredyty dla firm w Szczecinie? Mamy również dla Ciebie inną propozycję. Pomożemy Ci uzyskać dotacje unijne, które rozwiną Twoje przedsiębiorstwo w Szczecinie. Zajmiemy się poprawnym przygotowaniem dokumentów, złożeniem wniosku i czuwaniem nad tokiem postępowania. 

Kredyt firmowy w Szczecinie nie musi być jedną formą finansowania Twojej działalności. Dotacje pomogą rozwinąć Twój biznes. Szczecin to nie jedyne miasto, w którym znajdziesz nasze usługi. Sprawdź też doradca kredytowy Koszalin.

Odwiedź nasze biuro, zadzwoń lub wypełnij formularz kontaktowy i skorzystaj z usług LOGOS FINANSE.

Napisz do nas

Logos Finanse - Kancelaria Kredytowo Finansowo Unijna i Biuro Nieruchomości Koszalin