SERDECZNIE WITAMY NA NASZEJ STRONIE

LOGOS FINANSE.PL to pośrednik kredytowy i biuro nieruchomości w jednym. Nasza firma zlokalizowana jest w Koszalinie w " Jowiszu".

Jesteśmy wsparciem dla klientów, którzy chcą kupić w Koszalinie lub w okolicach Koszalina mieszkania, domy czy działki budowlane oraz pragną na ten cel uzyskać kredyt bankowy. Na naszej stronie w odpowiednich zakładkach znajdziecie Państwo dziesiątki ogłoszeń  nieruchomości , drobiazgowo opisanych i uzupełnionych o pakiet zdjęć, aby móc bez wychodzenia z domu znaleźć wymarzone lokum.
W naszej firmie obsługiwać Państwa będą licencjonowani agenci, którzy odpowiedzą szczegółowo na pytania dotyczące zarówno wybranych nieruchomości, jak i sposobu ich  finansowania, przygotują dokumenty do kredytu oraz poprowadzą przez proces kredytowy aż do aktu notarialnego i wypłaty kredytu z banku,
Naszym klientom oferujemy :
- mieszkania w Koszalinie i okolicach;  
- domy w Koszalinie i okolicach;
- działki w Koszalinie i okolicach;
- lokale użytkowe w Koszalinie.

Zakładka  " NIERUCHOMOŚCI " jest intuicyjna i pomoże odnaleźć Państwu poszukiwana nieruchomość. Zakładka " KREDYTY" pomoże wstępny wyliczyć ratę kredytu oraz zdolność kredytową.

Serdecznie zapraszamy do przejrzenia naszych ofert oraz kontakt, jeśli na naszej stornie w tej chwili nie mamy spełniających Państwa wymagania ofert..... ZNAJDZIEMY JE DLA PAŃSTWA.


            Naszym celem jest spełnianie marzeń. Jednym z podstawowych marzeń każdego z nas jest własne miejsce na ziemi. Miejsce do którego chce się wracać po męczącym dniu pracy lub własne miejsce pracy - lokal na sklep, firmę czy warsztat. Kredyty i nieruchomości uzupełniają się idealnie a my jesteśmy od tego, żeby połączyć je razem ku Twojej wygodzie. W jednym miejscu wybierzesz sobie nieruchomość i sfinansujesz jej zakup.